חברת Deejo התחילה את פעולתה כחלק מתשוקתם של לוק פוין וסטפן לובו להצית מחדש את התענוג באחזקת סכין בכיס בכל זמן שתצטרכו.

כשהוציאו לראשונה ב-2010 את סכין הכיס הקליל, שמשקלו מעט יותר של מכתב, לא היה להם מושג שהוא יהפוך לכזה להיט.

התכנון הראשוני בוצע למעשה למען חברת Baladeo ומכך תוכנן לחובבי טיולים וטרקים ששמו בו את מבטחם מעל ל-20 שנה. אבל מעבר ללקוחות הרגילים, לאט לאט החלו להשתמש בו גם גם אנשים אחרים, מכל העולם, שאהבו את הסכין והשתמשו בו בחיי היומיום. לאחר ההבנה הזאת, התחילו לשווק את הסכין כמוצר חדש יומיומי שמתאים למגוון רחב ביותר של משתמשים.

למה? בואו נודה על האמת: Deejo לא רק שימושי- הוא גם פשוט יפייפה.

לוק פוין,  הוא חובב ציוד מושבע, ראוותני ופטפטן, במיוחד כשזה מגיע לסכינים. הוא תמיד מסתובב עם סכין בכיס וכיום מחזיק בכיסו את ה-“15 גרם”, הסכין הקל ביותר של Deejo. הוא בעל משיכה חזקה לחפצים מיוחדים, במיוחד אלו שמוצאים את מקומם הקבוע בחיי היומיום. הוא אדם נוסטלגי שתמיד חושב צעד אחד קדימה.

סטפן לובו ממתן מעט את האש של חברו. במקרים בהם לוק מראה אימפולסיביות, סטפן ידאג להיות סבלני ומחושב. “אני יונק קר רוח”, כך הוא מעיד על עצמו. הוא מוביל את הייצור והפיתוח של קו המוצרים בעזרת עיפרון ביד, ועין חדה לפרטים הקטנים, תכונות שלוק מעיד על עצמו שאינן קיימות אצלו. אומנם סטפן הוא לא הבחור הספורטיבי מבין השניים, אך הוא בקלות מודה שהוא לעולם לא היה יכול לנהל חברה למוצרי ספורט. הוא מעדיף הרבה יותר לצאת לטיול בטבע, לחקור חרקים ולשאת איתו את ה- Juniper Deejo Wood, בעוד הוא נהנה מהבושם הטבעי המלווה את ידית העץ המיוחדת.

deejo