בעלות על סכין של אמרסון מקנה לך חברות בקבוצת עילית. קבוצה שבה ישנם אנשים שמחפשים רק את הטוב ביותר. כעת אתה נמנה בקבוצה זו, בה האנשים לעולם לא יתפשרו על הערכים שלהם, ולעולם לא יסתפקו במקום השני.

ארנסט אמרסון החל לייצר סכינים מותאמות אישית במוסך שבביתו בשנת 1979. במהרה הוא עלה לגדולה כמעצב סכינים בזכות החומרים האייכותיים שהשתמש בהם, הזכות העין האומנותית שלו ובזכות היותו אחד ממדריכי הלחימה המבוקשת ביותר בעולם.

יצירותיו של אמרסון הוצגו, ועדיין מוצגות במוזיאון המטרופולין לאומנות, ובמוזיאון סמיתסוניאן. אפשר לספור על כף יד אחת את כמות האומנים שהצליחו לעשות זאת בעודם בחיים.

כמדריך לחימה וכישורי נשק, אמרסון לימד ואימן את הלוחמים הקטלניים ביותר על פני כדור הארץ. הוא אימן לוחמים מהUS NAVY SEAL ועד ללוחמי הפרלמנט בלונדון, וכן את כל מה שבניהם.

אמרסון הוא מחברם ויוצרם של עשרות מאמרים, ספרים וקטעי וידאו העוסקים בטקטיקות, אימונים ולחימה. כאחד המדריכים המבוקשים ביותר בעולם, הקורסים שלו הם המבוקשים ביותר בקרב אנשי צבא, אנשי אכיפת חוק וכן אזרחים פשוטים.

ארנסט אמרסון הוא חבר בהיכל התהילה של האמנים, יחד עם שמות מכובדים רבים כגון ברוס לי וצ’אק נוריס.

בתקופה זו שבה סכינים מעוצבות על ידי מעצבים בני 22, שהפעם היחידה שהשתמשו בסכין הייתה במחדד העיפרון, השם “אמרסון” וחברת הסכינים שלו עומדת גבוהה בכתפיים וראש מעל כל השאר.

אין חברת סכינים אחרת בעולם שנמצאת בבעלות אחד ממעצבי הסכינים המכובדים ביותר בעולם.

יצירותיו של אמרסון נמכרות במחירים המגיעים ל10,000 $. אף אחד ממעצבי הסכינים לא הצליח, מצליח וכנראה גם יצליח להביא לשולחנו את המיומנות שהביא אמרסון, ולכן סכיניו נחשבות ליעילות ולאימתניות ביותר שפותחו אי-פעם.

באולריו של אמרסון מצוי פטנט ה”Wave Shaped Feature”. פטנט זה מאפשר לך לפתוח את להב האולר ברגע שאתה שולף את האולר מכיס המכנסיים.

הפטנט בא לידי ביטוי בכך שבחלק העליון האחורי של הלהב מצוי וו שנתפס בקצה הכיס ובכך פותח את הלהב ברגע שמוציאים את האולר מהכיס. פטנט זה הופך את אולריו של אמרסון לאולרים בעלי הפתיחה המהירה ביותר בשוק. הפתיחה באולרים אלו מהירה יותר אפילו מהאולרים בעלי הפתיחה האוטומטית.

הפטנט שהצמיא אמרסון נמצא בכל האולרים שהחברה מספקת ליחידות קרביות ויחידות סיור וחילוץ בצבא, ובנוסף לכך גם ליחידות אכיפת חוק.

emerson