(0) סל קניות
  • No products in the cart.

אולר- Kershaw Cryo II

» אולר- Kershaw Cryo II

1556ti_cryo2_white__760x298
1556ti_slide3__760x298
cryo-on-wood
1556ti_cryo2_white__760x2981556ti_slide3__760x298cryo-on-wood

אולר- Kershaw Cryo II

ה-  Cryo החדש של Kershaw גדול ב20% מ- Cryo המקורי זוכה הפרסים, שעוצב ע”י ריק הינדרר. עם להב גדול יותר באורך 8.3 ס”מ ומצויד במערכת פתיחת עזר SpeedSafe, העיצוב הקלאסי פשוט נבנה לאלו הרוצים יותר מאולר הכיס שלהם.

בעיצוב קלאסי של ריק הינדרר, ה- Cryo II בנוי מפלדת אל-חלד טהורה בציפוי טיטניום פחמן וניטריד ( Titanium Carbo-nitride) בצבע אפור-מט, המספק מראה שקט ומבליט את העיצוב. כמו כל הסכינים של ריק, ה-Cryo II- שואב השראה מניסיון חייו של הינדרר כלוחם-אש וכחובש. הוא מעוצב בכדי להוות אולר חסון ובו בזמן אסתטי ונוח לאחיזה.

להב האולר ננעל בזמן השימוש ע”י נעילת מסגרת (Frame Lock) בעלת מייצב לוק-בר (Lock Bar). כמו כן הלהב מצויד במערכת פתיחת העזר SpeedSafe המקנה פתיחה קלה ומהירה ביד אחת בעזרת הפליפר (Flipper) או ע”י בליטה לאגודל.

למרות היותו אולר גדול יחסית, האולר דק להפליא ויושב בנוחות עמוק בתוך הכיס תודות לתפס הכיס העמוק שלו. לאחר שימוש יומיומי במוצר הזה, אנחנו סבורים שכבר תדעו להעריך את מעלותיו. במוצר אחד תקבלו אולר טקטי, קשוח, עיצוב מבית הינדרר ומערכת פתיחת עזר במחיר שווה לכל כיס.

מערכת  Speed Safe מאפשרת למשתמש פתיחה חלקה ומהירה. לב המערכת הינו מוט הפיתול. בכל זמן שהלהב סגור, הוא מונע ממנו להיפתח ע”י כוח המשיכה, ויוצר לחץ לכיוון סגירת הלהב. כדי לפתוח את הלהב, המשתמש צריך “להתגבר” על מוט הפיתול ע”י המנוף או הלחצן. לאחר שהלהב יצא מהידית, המוט נע עם הלהב בחצי עיגול ונכנס לפעולה, והלהב נפתח ברכות וננעל במקומו מוכן לשימוש.

 

Additional Information

ציפוי פלדה

Titanium Carbo-nitride Coated

סגנון להב

חלק

חוזק פלדה

RC. 56-58

אורך כללי

19.7 ס”מ

אורך להב

8.3 ס”מ

אורך סגור

11.1 ס”מ

סוג פלדה

8CR13MOV

מנגנון פתיחה

SpeedSafe®

שיטת נעילה

נעילת מסגרת (Frame Lock)

חומר הידית

410 Titanium Carbo-nitride Coated

תצורת להב

DROP POINT

משקל

155.9 גרם

מאפיינים יחודיים

תפס מסתובב ל-4 כיוונים

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “אולר- Kershaw Cryo II”

*