(0) סל קניות
  • No products in the cart.

אולר Kershaw – Link Gray Aluminum BlackWash

» אולר Kershaw – Link Gray Aluminum BlackWash

Kershaw Link
קרשאו לינק שחור
קרשאו לינק
Kershaw Linkקרשאו לינק שחורקרשאו לינק

אולר Kershaw – Link Gray Aluminum BlackWash

החוליה (Link) החסרה, בין סכין איכותית תוצרת ארה”ב, לבין אולר שרוב הצרכנים יכולים להרשות לעצמם-נמצאה. או יותר נכון, קרשאו מייצרים אותה. כמתבקש, קוראים לה The Link, וניתן לה המק”ט הפטריוטי (לאמריקאים שבנינו) 1776.

הלינק, מודל 1776GRYBW, הוא אולר בעל להב בתצורת Drop Point. הלהב עשוי מפלדת 420HC בעלת ריכוז גבוה של פחמן וכרום התורמים להעלאת הקשיחות והעמידות לקורוזיה. זוהי פלדה מעולה ליומיום: קשה, נוגדת חלודה, וקלה להשחזה. גימור הBlackwash מוסיף לאולר מראה מצוין של זוג מכנסי ג’ינס אהובים, וכמובן מוסיף להגנה על הלהב.

הידיות עשויות מאלומיניום קל במיוחד המצופה אפור כהה. הקווים המפוסלים בידית מספקים אחיזה נוחה ובטוחה. האולר מרגיש גדול ומוצק ביד, ותמיד נראה נקי.

למען פתיחה מהירה, ה-Link מצויד במערכת פתיחת העזר SpeedSafe ובפליפר (Flipper) לפתיחת הלהב. תפס הכיס ניתן לסיבוב לימין או לשמאל לנוחות המשתמש. ה-Link מיוצר במתקן המקצועי ביותר של קרשאו בטואלאטין, אורגון.

מערכת  Speed Safe מאפשרת למשתמש פתיחה חלקה ומהירה. לב המערכת הינו מוט הפיתול. בכל זמן שהלהב סגור, הוא מונע ממנו להיפתח ע”י כוח המשיכה, ויוצר לחץ לכיוון סגירת הלהב. כדי לפתוח את הלהב, המשתמש צריך “להתגבר” על מוט הפיתול ע”י המנוף או הלחצן. לאחר שהלהב יצא מהידית, המוט נע עם הלהב בחצי עיגול ונכנס לפעולה, והלהב נפתח ברכות וננעל במקומו מוכן לשימוש.

Additional Information

מאפיינים יחודיים

תוצרת ארה”ב, תפס מסתובב ל-2 כיוונים

סוג פלדה

420 HC

ציפוי פלדה

BLACK OXIDE

חומר הידית

אלומיניום

אורך להב

8.4 ס”מ

אורך סגור

11.2 ס”מ

אורך כללי

19.3 ס”מ

משקל

136.1 גרם

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “אולר Kershaw - Link Gray Aluminum BlackWash”

*