(0) סל קניות
  • No products in the cart.

אולר- Kershaw RJ Tactical 3.0

» אולר- Kershaw RJ Tactical 3.0

אולר קרשאו
קרשאו שחור
Kershaw RJ
אולר קרשאוקרשאו שחורKershaw RJ

אולר- Kershaw RJ Tactical 3.0

ה-RJ Tactical 3.0 הוא תוצר קלאסי של שיתוף פעולה בין יצרן הסכינים אר.ג’י מרטין לבין המהנדסים של קרשאו. הוא מציג את העיצוב הטקטי של מרטין בעזרת להב בתצורת Drop-Point, פאזה (Grind) בשני צידי הסכין וידית נוחה להפליא- במחיר שווה לכל כיס.

הלהב באורך 7.6 ס”מ מתקפל כולו לתוך ידית באורך 10.2 ס”מ, ובכך הוא נשאר בגודל הנכון לאולר טקטי שיוכל להתמודד עם משימות בבית, בשטח, במקום העבודה או במשרד. הלהב עשוי מפלדת 8Cr13MoV, שחושלה ע”י קרשאו בכדי להוציא ממנה ביצועים מיטביים, ולשפר את החוזק ושימור הקצה החד.

הידית עשויה זכוכית מחוזקת בניילון במראה מט ותמצאו בה שקע לאצבע. בנוסף תמצאו בידית חספוס זיג-זג בחלקה האחורי המשפר את האחיזה. האר.ג’י טקטיקל 3.0 נפתח בעזרת הפליפר (Flipper) של מערכת פתיחת העזר SpeedSafe. נעילת שדרה (Liner Lock) תדאג לשמור על הלהב בטוח במקומו בזמן השימוש. ולבסוף, תפס כיס היכול להתחבר בצד הימני או השמאלי של הסכין, לנוחיותכם.

מערכת  Speed Safe מאפשרת למשתמש פתיחה חלקה ומהירה. לב המערכת הינו מוט הפיתול. בכל זמן שהלהב סגור, הוא מונע ממנו להיפתח ע”י כוח המשיכה, ויוצר לחץ לכיוון סגירת הלהב. כדי לפתוח את הלהב, המשתמש צריך “להתגבר” על מוט הפיתול ע”י המנוף או הלחצן. לאחר שהלהב יצא מהידית, המוט נע עם הלהב בחצי עיגול ונכנס לפעולה, והלהב נפתח ברכות וננעל במקומו מוכן לשימוש.

Additional Information

ציפוי פלדה

BLACK OXIDE

סגנון להב

חצי חלק וחצי משונן

חוזק פלדה

RC. 56-58

אורך כללי

17.5 ס”מ

אורך להב

7.6 ס”מ

אורך סגור

10.2 ס”מ

סוג פלדה

8CR13MOV

מנגנון פתיחה

SpeedSafe®

שיטת נעילה

שידרה

חומר הידית

GLASS REINFORCED NYLON

תצורת להב

TANTO

משקל

82 גרם

מאפיינים יחודיים

תפס מסתובב ל-2 כיוונים

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “אולר- Kershaw RJ Tactical 3.0”

*