(0) סל קניות
  • No products in the cart.

גרזן Back Axe- Gerber

» גרזן Back Axe- Gerber

גרזן BACK AXE
גרזן ביקוע gerber
גרזן BACK AXEגרזן ביקוע gerber

גרזן Back Axe- Gerber

הגרזנים של חברת Gerber, בדומה לשאר מוצרי החברה, בנויים ומעוצבים להתמודד עם משימות רבות וקשות.

 

בין אם אנו נושאים אותו כאשר אנו יוצאים לקמפינג, ובין אם אנו משתמשים בו בחצר האחורית, גרזן ה Back Axe הוא ללא ספק אחת האפשרויות הטובות. מצד אחד הוא מציע ראש גרזן חזק ועמיד שלא יתקשה לבצע כל משימה, ומצד שני משקלו נמוך מאוד, באופן יחסי לגרזן ברמתו, מה שמקל על נשיאתו והשימוש בו.

גודלו של ה Back Axe העומד על “9 ( כ-23 סנטימטר), הופך אותו לגרזן האידיאלי למשימות כמו קיצוץ עץ וביקוע גזעים קטנים. ראש הגרזן, העשוי פלדה מחושלת ומצופה בציפוי מיוחד המפחית חיכוך, מאפשר להגיע לתוצאות מרשימות כאשר מדובר בביקוע עץ. למעשה ניתן להגיע לתוצאה טובה פי שלוש (!) מהממוצע. נוסף לכך בשקלול גודלו ואיכות הלהב של ה- Back Axe ניתן להשתמש בו במהירות וביעילות גדולה יותר. כמו כן ציפוי הלהב המיוחד, מונע ממנו מלהיתקע בעץ בזמן השימוש.

גם ידית הגרזן אינה סתם ידית, מושקעת בה עבודה רבה של מחקר עד להגעה לצורה ארגונומית שכזו, בעלת אחיזת יד נוחה ואינטואיטיבית. נוסף לכך, ידית הגרזן משמשת כבולם זעזועים הודות לשילוב סיבי הזכוכית והגומי המרכיבים אותה ומפחיתים את הסיכוי לפציעה כתוצאה משימוש לא נכון. הגומי המשולב בידית הגרזן ה Back Axe מקנה אחיזה נוחה ובטוחה גם בתנאים לא אידיאליים.

 

גרזן ה Back Axe, המיוצר בפינלנד (מדינה הידועה ביצור איכותי של כלי להב שונים לעבודות עץ), מגיע עם נדן קשיח קל לתפעול, המגן על להב הגרזן כאשר הוא אינו בשימוש.

Additional Information

אורך כללי

22.9 ס”מ

אורך להב

6.6 ס”מ

סוג פלדה

Forged Steel

חומר הידית

Glass-Filed Nylon

משקל

479 גרם

קטגוריית שימוש

מחנאות, מטיילים, תחביבי שטח

מאפיינים יחודיים

אחיזה משופרת, אחריות לכל החיים, נרתיק נשיאה, תוצרת פינלנד

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “גרזן Back Axe- Gerber”

*