(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול- CENTER DRIVE BIT SET- GERBER

» מולטיטול- CENTER DRIVE BIT SET- GERBER

CENTER DRIVE GERBER
CENTER DRIVE
מולטי טול center drive
מולטי טול Gerber
מולטי טול לעבודה
מולטיטול center drive
סנטר דרייב גרבר
מולטיטול עם ביטים
CENTER DRIVE GERBERCENTER DRIVEמולטי טול center driveמולטי טול Gerberמולטי טול לעבודהמולטיטול center driveסנטר דרייב גרברמולטיטול עם ביטים

מולטיטול- CENTER DRIVE BIT SET- GERBER

אז לאחר שלמדנו להכיר אותו היטב, הכירו את הדגם המשודרג ה-CENTER DRIVE BLACK

בשונה מהדגם הישן יותר, ה Center Drive החדש מגיע מושחר, הרבה יותר “חיילי”, פחות החזר אור בשטח ובנוסף, וההשחרה מסייעת בהסתרת שימוש מאסיבי וכתמים שיגיעו עם השימוש, כי עם המולטי-טול הזה אתם הולכים לעבוד.

בנוסף לכך, תקבלו עם המולטי-טול סט הכולל 12 ביטים בגדלים וצורות שונות, ונרתיק נשיאה מיוחד בצבע חום מדברי, שבו נכנסים גם המולטיטול וגם סט הביטים ביחד.
ה- Center Drive  של חברת GERBER מציע ביצועים חסרי-פשרות בעזרת עיצוב פונקציונלי ומהפכני. הוא בעל מברג באורך 3.25 אינץ’, בעיצוב חדשני הממורכז ממש כמו מברג אמיתי המנצל את מקסימום המומנט ואת מלוא יכולת הסיבוב. ב- Multi-tool הזה השימוש הוא בביטים סטנדרטיים  (1/4 אינץ’) מתחלפים, בשונה ממותגים אחרים שבהם נעשה שימוש בביטים בעלי צורה ייחודית של היצרן, ובהם אם נשבר או נאבד ביט צריך לקנות סט חלקי או מלא ורק בחנויות יעודיות המחזיקות את המותג(!), דבר הכרוך בלא מעט כסף. לעומת מי שנושא עליו את ה-Center Drive, שהוא פשוט צריך להכנס לכל חנות כלי עבודה ולרכוש  את הביט הספציפי שאתם צריכים בפחות מ 10 שקלים.

בנוסף תמצאו להב ארוך ב-30% מהמתחרים ופלייר שנפתח בהחלקה באמצעות האגודל בלבד בגודל מלא.

המקום השני זה לא משהו לשאוף אליו… בכדי להתעלות על המולטי-טולים שקדמו לו, הסנטר-דרייב היה חייב להיות חדשני, קשוח והכי קרוב לדבר האמיתי – והוא בהחלט כזה.

מהמשרד ועד למוסך, תוכלו לראות כיצד ה-Center Drive בנוי לאנשים אמיתיים לנצח את האתגרים היומיים שלהם.

זה נראה ברור מאליו- אך עד היום אף מולטי-טול לעולם לא הציע מברג בגודל מלא, על ציר מרכזי ובשימוש ביט סטנדרטי, על כל אפשרויותיו, הסנטר דרייב כן!

זה לא משחק. זאת לא הצהרת שווא. ה- Center Drive מתוכנן ומיוצר בארה”ב, הוא בנוי לאתגרים אמיתיים ועובד כמו הדבר האמיתי. תנו לכל החבר’ה האחרים לעשות את עצמם כאילו יש להם תשובות. אתם תהיו מוכנים באמת.

לרכישה במחיר מיוחד לזמן מוגבל(!) 599 ש”ח בלבד כולל משלוח


Additional Information

אורך כללי

16.76 ס”מ

אורך סגור

11.93 ס”מ

משקל

270 גרם

אורך להב

8.25 ס”מ

סוג פלדה

420 HC

אורך מברג

8.12 ס”מ

כולל

להב חלק, נרתיק נשיאה, פותחן בקבוקים, ביט מברג שטוח, ביט פיליפס, דקר, חולץ מסמרים, להב משונן, מברג ביטים 1/4” מתחלפים, סט 12 ביטים, סט ביטים 1/4″, שופין

מאפיינים יחודיים

אחריות לכל החיים, מנגנון קפיץ בפלייר, פתיחה ביד אחת, פתיחת כלים חיצונית, שימוש מלא ביד אחת, תוצרת ארה”ב

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול- CENTER DRIVE BIT SET- GERBER”

*