(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול- Gerber Center Drive

» מולטיטול- Gerber Center Drive

Center-Drive_fulljpg
Center Drive Center Axis Prodile
Center Drive Center Axis
השוואה להב
השוואה פלייר
סנטר דרייב- וויב מברג
Center Drive Profile
סנטר דרייב להב פרופיל
סנטר דרייב להב
Center Drive Case
Center-Drive_fulljpgCenter Drive Center Axis ProdileCenter Drive Center Axisהשוואה להבהשוואה פליירסנטר דרייב- וויב מברגCenter Drive Profileסנטר דרייב להב פרופילסנטר דרייב להבCenter Drive Case

מולטיטול- Gerber Center Drive

הכירו את המוטיטול החדש של חברת Gerber- ה- Center Drive!
ה- Center Drive  של חברת GERBER מציע ביצועים חסרי-פשרות בעזרת עיצוב פונקציונלי ומהפכני. הוא בעל מברג באורך 3.25 אינץ’, בעיצוב חדשני וממורכז ממש כמו מברג אמיתי, ובכך מנצל את מקסימום המומנט ואת מלוא יכולת הסיבוב.

ב- מוטלטיטול זה ניתן להשתמש בביטים תמחלפים. השימוש הוא בביטים סטנדרטיים  (1/4 אינץ’) , בשונה מיצרני מולטיטולים אחרים שבהם נעשה שימוש בביטים בעלי צורה ייחודית של היצרן, ובהם אם נשבר או נאבד ביט צריך לקנות סט חלקי או מלא ורק בחנויות יעודיות המחזיקות את המותג(!), דבר הכרוך בלא מעט כסף. לעומת מי שנושא עליו את ה-Center Drive,  שצריך רק להיכנס לכל חנות כלי עבודה ולרכוש  את הביט הספציפי שהוא צריך בפחות מ 10 שקלים.

בנוסף תמצאו להב ארוך ב-30% מהמתחרים ופלייר שנפתח בהחלקה באמצעות האגודל בלבד בגודל מלא. כמו כן, ה- Center Drive מאובזר בכלים נוספים- שופין, סכין משוננת, פותחן בקבוקים, חולץ מסמרים, דקר ועוד.

המקום השני זה לא משהו לשאוף אליו… בכדי להתעלות על המולטי-טולים שקדמו לו, הסנטר-דרייב היה חייב להיות חדשני, קשוח והכי קרוב לדבר האמיתי – והוא בהחלט כזה.

מהמשרד ועד למוסך, תוכלו לראות כיצד ה-Center Drive בנוי לאנשים אמיתיים לנצח את האתגרים היומיים שלהם.

זה נראה ברור מאליו- אך עד היום אף מולטי-טול לעולם לא הציע מברג בגודל מלא, על ציר מרכזי ובשימוש ביט סטנדרטי, על כל אפשרויותיו, הסנטר דרייב כן!

זה לא משחק. זאת לא הצהרת שווא. ה- Center Drive מתוכנן ומיוצר בארה”ב, הוא בנוי לאתגרים אמיתיים ועובד כמו הדבר האמיתי. תנו לכל החבר’ה האחרים לעשות את עצמם כאילו יש להם תשובות. אתם תהיו מוכנים באמת.

ל

 

מחיר מיוחד לרוכשים באתר – 619 ש”ח בלבד (כולל משלוח בדואר רשום)!

לרכישה מאובטחת באמצעות פייפאל – לחצו עכשיו על הכפתור:

 

Additional Information

אורך סגור

11.93 ס”מ

אורך כללי

16.76 ס”מ

משקל

269.3 גרם

מאפיינים יחודיים

אחריות לכל החיים, טבעת לקשירת שרוך, מנגנון פתיחת עזר ללהב, נעילת כלים, נרתיק נשיאה, תוצרת ארה”ב

כולל

חותך מיתרים (V Cutter), להב חלק, מחורר / מנקב, סרגל מדידה, פותחן בקבוקים, פלייר שפיץ, פצירה, חולץ מסמרים, להב משונן, מגלף חוטים, מרצע, מתאם ביטים מגנטי 3.25″

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול- Gerber Center Drive”

*