(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול- SOG Baton Q3

» מולטיטול- SOG Baton Q3

Baton Q3 Closed
Baton Q3 open
Baton Q3
בייטון קיו 3 כלים
סוג בייטון קיו 3
Baton Q3 ClosedBaton Q3 openBaton Q3בייטון קיו 3 כליםסוג בייטון קיו 3

מולטיטול- SOG Baton Q3

ה-Q3 תוכנן לספוג כל עבודה ולהוציא אתכם ממגוון סיטואציות קשוחות ולא קרויות שתתקלו בהן במהלך היום יום שלכם. בעוד הוא מבוסס על המולטיטול הקלאסי, הוא ממלא אחר ייעודו בכדי לענות על צרכי המשתמש האורבני, וטומן בחובו את מה שתצטרכו, עוד לפני שאתם יודעים שתצטרכו אותו.

ה-BATON Q3 , על אף גודלו הזעיר והמעוצב, מכיל 13 כלים כמו למשל, להב אולר, מברגים שונים, פותחן בקבוקים, פצירה ועוד הרבה, ממש כמעט כמו כל מולטיטול בגודל מלא.

Baton היא משפחת MultiTool המספקת את השימושיות של כלי עבודה אמיתי תוך התאמה לחיי היומיום של כל אחד מאיתנו. למרות שכל הכלים במשפחה תוכננו לנשיאה נוחה ושקטה, לכל אחד מהם ייעוד שונה, ומותאם לפרופיל שימוש שונה. ה-Baton מעוצב לגודלו של הטוש הממוצע ובעזרת עיצוב חדשני ומיוחד במינו, תוכלו לשאת אותו בכמעט כל כיס או תיק. כשהוא נפתח, מגלה בתוכו הבייטון מגוון רחב של כלים שימושיים. כל אחד במשפחת בייטון מתאים למשתמש אחר. לעובדי משרד ומנהלה, עובדי חירום בסביבה אורבנית, לשימוש אורבני בסיסי ולשימוש אורבני מתקדם.

לרכישת המולטיטול SOG BATON Q3 ב-369 ש”ח בלבד(!) לחץ על “קנה עכשיו
Additional Information

אורך סגור

14.7 ס”מ

משקל

170 גרם

ציפוי פלדה

Anodized Aluminum

סוג פלדה

5CR15MOV

מאפיינים יחודיים

נעילת כלים

כולל

חותך מיתרים (V Cutter), להב חלק, מברג פיליפס בינוני, מברג שטוח בינוני, מברג שטוח קטן, פותחן בקבוקים, פלייר שפיץ, פצירה תלת צדדית, מברג שענים, מרצע, פותחן שטוח, פלייר משוקע

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול- SOG Baton Q3”

*