(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול- SOG PowerAccess

» מולטיטול- SOG PowerAccess

SOG PowerAccess
PowerAccess Closed
PowerAccess Hקשג
סוג פאוור אקסס ביט
סוג פאוור אקסס יד
SOG PowerAccessPowerAccess ClosedPowerAccess Hקשגסוג פאוור אקסס ביטסוג פאוור אקסס יד

מולטיטול- SOG PowerAccess

הכירו את המולטיטול האולטימטיבי לנשיאה יומיומית- ה- PowerAccess של חברת SOG!

בזכות הגודל, העיצוב והנוחות, ה-PowerAccess הוא המולטיטול היומיומי האולטימטיבי. כמו רוב המולטיטולים של חברת SOG, גם כלי זה מצויד במנגנון מכפיל הכח של החברה, מנגנון זה למעשה מכפיל את המומנט המופעל על ידיות הפלייר, וכתוצאה מכך, הכוח היוצא הראש הפלאייר גדול בהרבה מזה המופעל על הידיות.

ב- PowerAccess כל הכלים הנלווים הינם כלים חיצוניים. כלומר, כאשר המולטיטול סגור, הכלים ניתנים לפתיחה מהירה מבלי לפתוח את המולטיטול כולו. כל הכלים ננעלים במקומם לאחר פתיחתם ויישמרו נעולים ובטוחים בזמן העבודה. כשהכלי סגור, תוכלו להשתמש במתאם ביטים מגנטי, המסוגל להכיל כל ביט 1/4″. כלומר, ניתן להשתמש בביטים של המברגה שלכם מארגז הכלים, ואין צורך לקנות סט ביטים מיוחד.

ה-Power Access כולל: פלייר, , חוטך חוטים עדין וגס, חושף חוטים, פותחן פחיות, מברג שטוח קטן, מברג פיליפס, פותחן בקבוקים, מברג שטוח בינוני, פצירה תלת-דדית, להב שטוח, מברג שענים, מרצע, מברג שטוח גדול, סרגל מדידה, מד זווית, ומתאם ביטים מגנטי.

ה-Power Access מגיע עם תפס לחגורה וללא נרתיק, מה שהופך אותו לזמין ונגיש יותר לשימוש מיידי.

כאמור, ה-PowerAccess מצויד בטכנולוגיית מכפיל הכח של SOG. הטכנולוגיה עושה שימוש במספר נקודות משען, היוצרות טווח תזוזה גדול יותר לידיות, מאשר לפלייר עצמו. התוצאה היא כמעט פי 2 יותר כוח מאשר לכל מולטיטול אחר, ההופכת כל פעולת חיתוך לחלקה וקלה יותר.

מחיר מיוחד לרוכשים באתר – 399 ש”ח בלבד (כולל משלוח בדואר רשום)!

לרכישה מאובטחת באמצעות פייפאל – לחצו עכשיו על הכפתור:

 

Additional Information

אורך סגור

10.4 ס”מ

משקל

167.2 גרם

ציפוי פלדה

Stonewashed Finish

מאפיינים יחודיים

מכפיל כח, נעילת כלים

סוג פלדה

5CR15MOV

כולל

להב חלק, מברג פיליפס בינוני, מברג שטוח בינוני, מברג שטוח גדול, מברג שטוח קטן, סרגל מדידה, פותחן בקבוקים, פלייר שפיץ, פצירה תלת צדדית, חותך חוטים גס, חותך חוטים עדין, מברג שענים, מגלף חוטים, מד זווית, מרצע, מתאם ביטים 1/4″, פותחן שטוח, פלייר משוקע

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול- SOG PowerAccess”

*