(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול – SOG Power Assist

» מולטיטול – SOG Power Assist

sog_s66
sog_s66_closed
sog_s66_half-open
sog_s66_hand
sog_s66_head
sog_s66_open
sog_s66_tools1
sog_s66-n_2
sog_s66sog_s66_closedsog_s66_half-opensog_s66_handsog_s66_headsog_s66_opensog_s66_tools1sog_s66-n_2

מולטיטול – SOG Power Assist

לאחר ייצור מולטיטול ה- Power Lock הוותיק והמצוין, הגיעה דרישה חברת SOG לייצר דגם חדש וחדיש יותר, והתוצאה היא מולטיטול ה- Power Assist!

ה- Power Assist ,כמו רוב המולטיטולים של חברת SOG, מצוייד במנגנון מכפיל הכוח של החברה. מנגנון זה לוקח את הכוח שהמשתמש מפעיל על ידיות הכלי ומכפיל אותו, ולכן, באמצעות המולטיטולים של  SOG ניתן לבצע משימות קשות יותר משתוכלו לבצע עם כל מולטיטול אחר. בנוסף לכך, כתוצאה נוספת ממנגנון מכפיל הכוח הבנוי בצורת גלגלי שיניים, פתיחתו וסגירתו של הכלי הופכת קלה וחלקה הרבה יותר. למעשה, עם טיפה תרגול, ניתן לפתוח את המולטיטול באמצעות יד אחת בלבד.

ב- Power Assist, שלא כמו ב- Power Lock, ישנם שני להבים חיצוניים גדולים וארוכים, להב חלק ולהב משונן, בעלי מנגנון עזר פתיחה. תודות למנגנון זה ניתן לפתוח את להבי המולטיטול בקלות, במהירות ובעזרת יד אחת בלבד. שני הלהבים ננעלים במקומם לאחר פתיחתם, ובנוסך לכך, קיימת לכל סכין נצרה שבעזרתה ניתן להבטיח שהלהבים לא יפתחו בזמן לא רצוי.

מלבד שני הלהבים, ב- Power Assist, ישנם כלים נוספים- שופין, פותחני בקבוקים וקופסאות שימורים, מברגים וסכין V קאטר, שבעזרתה ניתן לחתוך חבלים, רצועות בד וחגורות בטיחות. סכין זו בטיחותית מאוד ולא ניתן להיחתך ממנה מכיוון שלהב הסכין מוגנת ומוסתרת. כך, במקרה שבו צריך לחתוך חגורת בטיחות כדי לשחרר לכוד, אין חשש לפצוע אותו בעת החילוץ. כל הכלים ננעלים לאחר פתיחתם על ידי מנגנון נעילה עמיד.

ה- Power Assist מגיע עם נרתיק נשיאה עשוי ניילון בליסטי עמיד הכולל קליפס, ובעזרתו ניתן לשאת את המולטיטול לכל מקום שתרצו, בקלות ובנוחות.

 

 

מחיר מיוחד לרוכשים באתר – 629 ש”ח בלבד (כולל משלוח בדואר רשום)!

לרכישה מאובטחת באמצעות פייפאל – לחצו עכשיו על הכפתור:

 

Additional Information

ציפוי פלדה

SATIN

סגנון להב

חלק, משונן

חוזק פלדה

RC. 51-53

אורך כללי

17.78 ס”מ

אורך סגור

11.68 ס”מ

סוג פלדה

420

מנגנון פתיחה

מנגנון פתיחת עזר

תצורת להב

DROP POINT

משקל

272.16 גרם

מאפיינים יחודיים

אחיזה משופרת, אחריות לכל החיים, אפשרות להחלפת כלים, טבעת לקשירת שרוך, מכפיל כח, מנגנון פתיחת עזר ללהב, נעילת כלים, נרתיק נשיאה מניילון בליסטי, תוצרת ארה”ב

כולל

חותך מיתרים (V Cutter), להב חלק, מברג פיליפס בינוני, מברג שטוח בינוני, מברג שטוח גדול, מברג שטוח קטן, משפרי אחיזה, נרתיק נשיאה, סכין משונן, סרגל מדידה, פותחן בקבוקים, פותחן שימורים, פלייר שפיץ, פצירה תלת צדדית, מגלף חוטים, סכין חילוץ (V-Cutter)

חומר הידית

420 אל-חלד

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול - SOG Power Assist”

*