(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול SOG – PowerGrab Carry Case W/ Hex bit Kit

» מולטיטול SOG – PowerGrab Carry Case W/ Hex bit Kit

SOG PowerGrab
SOG PowerGrab Hex Bit
מולטי טול סוג פאוור גראב
סוג פאוורגראב מכפיל כח
סוג פאוור-גראב
SOG PowerGrab Case
SOG PowerGrabSOG PowerGrab Hex Bitמולטי טול סוג פאוור גראבסוג פאוורגראב מכפיל כחסוג פאוור-גראבSOG PowerGrab Case

מולטיטול SOG – PowerGrab Carry Case W/ Hex bit Kit

מצויד בטכנולוגיית מכפיל הכח של SOG, ה-PowerGrab מכפיל את המומנט המופעל על אחיזת  שיני הפלייר ומפחית את הסיכוי להחלקת השיניים.  הכלים המרכיבים את המולטיטול נגישים בקלות ובעלי נעילה לשימוש בטוח. כשהוא סגור, תמצאו במרכזו מתאם ביטים מגנטי היכול להכיל כל ביט בגודל 1/4″ זהו הגודל ביט הסטנדרטי של כל מברגה ביתית. ביחד איתו תקבלו נרתיק ניילון רך וסט ביטים.

בגודל מלא, ה-Multitool נוח ומלא באפשרויות: ה-PowerGrab הוא סוס-עבודה אולטימטיבי. הוא מכיל בתוכו: פלייר, פלייר משוקע, חותך חוטים גס ועדין, חושף חוטים, פצירה תלת-צדדית, פותחן פחיות, מברג שטוח קטן, מרצע, מברג שטוח גדול, מספריים, להב שטוח, מברג שטוח בינוני, מתאם ביטים 1/4″ מגנטי, מברג פיליפס, פותחן בקבוקים, מתאם ביטים 1/4″ רגיל, להב משונן וסרגל מדידה. אין הרבהדברים שתצטרכו ולא תמצאו בו.

כאמור, ה-PowerGrab מצויד בטכנולוגיית מכפיל הכח של SOG . הטכנולוגיה עושה שימוש במספר נקודות משען, היוצרות טווח תזוזה גדול יותר לידיות, מאשר לפלייר עצמו. התוצאה היא כמעט פי 2 יותר כוח מאשר לכל מולטיטול אחר, ההופכת כל פעולת חיתוך לחלקה וקלה יותר.

Additional Information

אורך סגור

11.6 ס”מ

משקל

280 גרם

ציפוי פלדה

Stonewashed Finish

מאפיינים יחודיים

נעילת כלים, נרתיק נשיאה

סוג פלדה

420

כולל

חותך מיתרים (V Cutter), להב חלק, מברג פיליפס בינוני, מברג שטוח בינוני, מברג שטוח גדול, מברג שטוח קטן, מספריים, סרגל מדידה, פותחן בקבוקים, פלייר שפיץ, פצירה תלת צדדית, להב משונן, מגלף חוטים, מרצע, מתאם ביטים 1/4″, מתאם ביטים מגנטי 1/4″, סט ביטים 1/4″, פותחן שטוח, פלייר משוקע

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול SOG - PowerGrab Carry Case W/ Hex bit Kit”

*