(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול SOG – PowerGrab GRN Sheath

» מולטיטול SOG – PowerGrab GRN Sheath

PowerGrab GRN Sheath Closed
PowerGrab GRN Sheath Hex Bit
PowerGrab GRN Sheath With Case
PowerGrab GRN Sheath
סוג מולטיטול פאוור גראב ניילון קשיח
PowerGrab GRN Sheath ClosedPowerGrab GRN Sheath Hex BitPowerGrab GRN Sheath With CasePowerGrab GRN Sheathסוג מולטיטול פאוור גראב ניילון קשיח

מולטיטול SOG – PowerGrab GRN Sheath

נעים להכיר, זה ה-PowerGrab, המולטיטול החדש והגדול של SOG

ה-PowerGrab מצוייד במכפיל הכוח של המותג, שהוא כידוע הפטנט של  SOG שהופך את הפלאיירים שלנו לכל כך חזקים. למעשה, מכפיל הכוח, כשמו כן הוא, מכפיל את המומנט המופעל על אחיזת  שיני הפלייר ומפחית את הסיכוי להחלקת השיניים. הכלים המרכיבים את המולטיטול נגישים בקלות ובעלי נעילה לשימוש בטוח. כשה-Multitool סגור, תמצאו במרכזו מתאם מגנטי לביטים  בגודל 1/4″, זהו הגודל הסטנדרטי של כל מברגה ביתית, מה שאומר שתוכל להשתמש בכל ביט שתרצה כמו למשל פיליפס, ישר, טורקס, אלן וכו’, בהתאם לצרכי העבודה שלך. ביחד איתו תקבלו נרתיק ניילון קשיח ותפס לחגורה.

בגודל מלא, כשהפאוור גראב פתוח, הוא נוח ומלא באפשרויות, ה-PowerGrab הוא ממש סוס-עבודה אולטימטיבי. הוא מכיל בתוכו: פלייר, פלייר משוקע, חותך חוטים גס ועדין, חושף חוטים, פצירה תלת-צדדית, פותחן פחיות, מברג שטוח קטן, מרצע, מברג שטוח גדול, מספריים, להב שטוח, מברג שטוח בינוני, מתאם ביטים 1/4″ מגנטי, מברג פיליפס, פותחן בקבוקים, מתאם ביטים 1/4″ רגיל, להב משונן וסרגל מדידה.

יתרון נוסף של נרתיק הניילון הקשיח, הוא שניתן לאכסן את המולטיטול גם במצב פתוח, אם אתה באמצע העבודה וצריך לרגע את שתי הידיים שלך פנויות.

כאמור, ה-PowerGrab מצויד בטכנולוגיית מכפיל הכח של SOG. הטכנולוגיה עושה שימוש במספר נקודות משען, היוצרות טווח תזוזה גדול יותר לידיות, מאשר לפלייר עצמו. התוצאה היא כמעט פי 2 יותר כוח מאשר לכל מולטיטול אחר, ההופכת כל פעולת חיתוך לחלקה וקלה יותר.

Additional Information

אורך סגור

11.6 ס”מ

משקל

280 גרם

ציפוי פלדה

Stonewashed Finish

מאפיינים יחודיים

נעילת כלים, נרתיק נשיאה

סוג פלדה

420

כולל

להב חלק, מברג פיליפס בינוני, מברג שטוח בינוני, מברג שטוח גדול, מברג שטוח קטן, מספריים, סרגל מדידה, פותחן בקבוקים, פלייר שפיץ, פצירה תלת צדדית, חותך חוטים גס, חותך חוטים עדין, להב משונן, מגלף חוטים, מרצע, מתאם ביטים 1/4″, מתאם ביטים מגנטי 1/4″, פותחן שטוח, פלייר משוקע

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול SOG - PowerGrab GRN Sheath”

*