(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול – SOG Power Lock מושחר

» מולטיטול – SOG Power Lock מושחר

sog_b61-n_2
sog_b61_tools1
sog_b61_tool2
sog_b61_open2
sog_b61_open
sog_b61_lock
sog_b61_head
sog_b61_hand
sog_b61_closed
sog_b61_angle
sog_b61-n_2sog_b61_tools1sog_b61_tool2sog_b61_open2sog_b61_opensog_b61_locksog_b61_headsog_b61_handsog_b61_closedsog_b61_angle

מולטיטול – SOG Power Lock מושחר

הכירו את אחד המולטיטולים החזקים שיוצרו אי פעם- ה- Power Lock של חברת SOG!

חברת SOG ידועה בייצור ותכנון בלתי מתפשר במשך שנים רבות, את תכונות אלו ניתן לראות בבירור במולטיטולים של החברה, ובמיוחד ב- Power Lock.

כמעט בכל המולטיטולים של SOG מצוי מנגנון מיוחד הרשום על שם החברה כפטנט- מנגנון מכפיל הכוח. מנגנון זה בנוי בצורת מערכת גלגלי שיניים שמפעילה את ראש הפלאייר במולטיטול. תודות למנגנון זה, הכוח שהמשתמש מפעיל על ידיות הכלי למעשה מוכפל עובר לראש הפלאייר. כתוצאה מכך, בעזרת המולטיטולים של חברת SOG ניתן לבצע משימות שלא תוכלו לבצע עם שום מולטיטול אחר.

כתוצאה נלוות למנגנון מכפיל הכוח, גם פתיחתו וסגירתו של המולטיטול הופכת קלה וחלקה במיוחד. למעשה, לאחר תרגול קצר וקל, ניתן לפתוח את המולטיטול בעזרת יד אחת בלבד.

בנוסף לפלאייר החזק, ה- Power Lock, מכיל כלים נוספים- סכין חצי וחקה וחצי משוננת, מברגים בגדלים שונים, פותחני בקבוקים וקופסאות שימורים, שופין, דקר, מסור עץ, מספריים ועוד. כל הכלים ננעלים במקומם לאחר פתיחתם על ידי מנגנון נעילה איכותי, עמיד וקל לתפעול.

ה- Power Lock מגיע עם נרתיק נשיאה עשוי ניילון בליסטי הכולל קליפס, שבעזרתו ניתן לשאת את המולטיטול לכל מקום שתרצו בקלות ונוחות.

הצטיידו ב- Power Lock של חברת SOG, שאו אותו איתם, וכך תהיו מוכנים לכל משימה שבה תתקלו.

 

מחיר מיוחד לרוכשים באתר – 649 ש”ח בלבד (כולל משלוח בדואר רשום)!

לרכישה מאובטחת באמצעות פייפאל – לחצו עכשיו על הכפתור:

buy_button

Additional Information

ציפוי פלדה

BLACK OXIDE

סגנון להב

חצי חלק וחצי משונן

חוזק פלדה

RC. 51-53

אורך כללי

17.78 ס”מ

אורך סגור

11.68 ס”מ

סוג פלדה

420

מנגנון פתיחה

ידנית

תצורת להב

DROP POINT

משקל

272.16 גרם

כולל

להב חצי משונן, מברג פיליפס בינוני, מברג שטוח בינוני, מברג שטוח גדול, מברג שטוח קטן, מחורר / מנקב, מסור עץ כפול שיניים, מספריים, משפרי אחיזה, מתאם ביטים, סרגל מדידה, פותחן בקבוקים, פותחן שימורים, פלייר שפיץ, מגלף חוטים, מרצע, פלייר משוקע

מאפיינים יחודיים

אחיזה משופרת, אחריות לכל החיים, אפשרות להחלפת כלים, טבעת לקשירת שרוך, מכפיל כח, מתאים לגילוף, נעילת כלים, נרתיק עור, תוצרת ארה”ב

חומר הידית

420 אל-חלד

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול - SOG Power Lock מושחר”

*