(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול- SOG Reactor

» מולטיטול- SOG Reactor

sog_rc1001-cp
sog_rc1001-cp_web_0001_knife_out
sog_rc1001-cp_web_0002_knife_out2
sog_rc1001-cp_web_0003_closed-bitout
sog_rc1001-cpsog_rc1001-cp_web_0001_knife_outsog_rc1001-cp_web_0002_knife_out2sog_rc1001-cp_web_0003_closed-bitout

מולטיטול- SOG Reactor

הכירו את המוטיטול הקומפקטי של חברת SOG- ה- Reactor!

ה- Reactor הינו מולטיטול קומפקטי וידידותי מאוד למשתמש. הוא כולל בתוכו רק את הכלים שבאמת נצטרך למשימות יומיומיות. כמו רוב המולטיטולים של חברת SOG הוא מאובזר במנגנון מכפיל הכוח של החברה. תודות למנגנון זה ניתן לבצע במולטיטולים של SOG משימות קשות יותר מבלי להשקיע מאמץ רב יותר.

חוץ מראש פלאייר חזק. ה- Reactor כולל בתוכו להב חלק וגדול המצויד במנגנון עזר פתיחה, ממש כמו באולר אמיתי. תודות למנגנון זה, הלהב ניתן לפתיחה קלה ומהירה באמצעות יד אחד בלבד. בנוסף לכך, במולטיטול זה ישנה אפשרות לשימוש בביטים. בשונה ממולטיטולים של חברות אחרות, במולטיטולים  של חברת SOG נעשה שימוש בביטים סטנדרטיים בגודל 1/4 אינץ’, כך שאין צורך לקנות סט ביטים מיוחד. פשוט גשו לארגז הכלים והשתמשו בביטים של המברגה שלכם.

המולטיטול מגיע עם ביט כפול שצדו האחד הוא ראש פיליפס וצדו השני ראש שטוח. בנוסף לכך, ניתן למצוא במולטיטול גם פותחן בקבוקים קטן, כי בירה קרה באמצע היום היא תמיד בונוס. ה- Reactor מגיע עם קליפס נשיאה שבעזרתו ניתן לשאת את המולטיטול לכל מקום בקלות ובבטחה.

טכנולוגיית מכפיל הכח של SOG עושה שימוש במספר נקודות משען, היוצרות טווח תזוזה גדול יותר לידיות, מאשר לפלייר עצמו. התוצאה היא כמעט פי 2 יותר כוח מאשר לכל כלי רב תכליתי אחר, שהופך כל פעולת חיתוך לחלקה וקלה יותר.

מחיר מיוחד לרוכשים באתר – 429 ש”ח בלבד (כולל משלוח בדואר רשום)!

לרכישה מאובטחת באמצעות פייפאל – לחצו עכשיו על הכפתור:

 

Additional Information

אורך כללי

16 ס”מ

אורך סגור

9.65 ס”מ

סוג פלדה

420 STAINLESS

ציפוי פלדה

BEAD BLASTED, HARDCASE BLACK

משקל

116 גרם

מאפיינים יחודיים

מכפיל כח, מנגנון פתיחת עזר ללהב, נעילת כלים

כולל

להב חצי משונן, מברג פיליפס בינוני, מברג שטוח בינוני, מתאם ביטים, פותחן בקבוקים, פלייר שפיץ, קאטר (חותך מיתרים), טבעת נשיאה, מגלף חוטים, פלייר משוקע

שיטת נעילה

שידרה

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול- SOG Reactor”

*