(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול SOG – Reactor

» מולטיטול SOG – Reactor

sog_rc1001-cp
sog_rc1001-cp_web_0001_knife_out
sog_rc1001-cp_web_0002_knife_out2
sog_rc1001-cp_web_0003_closed-bitout
sog_rc1001-cpsog_rc1001-cp_web_0001_knife_outsog_rc1001-cp_web_0002_knife_out2sog_rc1001-cp_web_0003_closed-bitout

מולטיטול SOG – Reactor

ה-Reactor מאגד בתוכו 10 כלים רב-שימושיים כגון: להב מושחמת מפלדת אל-חלד, ופלייר עוצמתי במיוחד עם מכפיל כח, המולטיטול הזה מוכיח כי הוא רב-כלי ואולר מתקפל מצוין. השימור של טכנולוגיית פתיחת העזר, כמו זו הנמצאת בשאר הסכינים המתקפלות, הייתה בעדיפות עליונה. בשימוש בפתיחת העזר, דחיפה קלה ללהב המושחם מיד תגיש לכם אותו פתוח ומוכן לשימוש.

הצורה של הReactor מתאימה בדיוק ליד. סגירת הלהב ופתיחת הידיות תגלה בפניכם את הפלייר בעל מכפיל הכח. ביחד, הלהב הנשלף והפלייר, בתוספת מספר כלים שימושיים נוספים הופכים את הReactor לMulti-Tool נח במיוחד.

טכנולוגיית מכפיל הכח של SOG עושה שימוש במספר נקודות משען, היוצרות טווח תזוזה גדול יותר לידייות, מאשר לפלייר עצמו. התוצאה היא כמעט פי 2 יותר כוח מאשר לכל כלי רב תכליתי אחר, שהופך כל פעולת חיתוך לחלקה וקלה יותר.

מנגון פתיחת העזר של SOG עובד עם מערכת מאוזנת של קפיצים מתוחים במיוחד. ברגע בו תתחיל בפעולת הפתיחה, הכח הפועל על הלהב להיפתח, גדל על הכח השומר אותו סגור. התוצאה היא להב שנפתח מיידית ברגע שתרצה, כמעט מעצמו.

ה-REACTOR של SOG, כמו גם ה-POWERPLAY, הינו בעל מנגנון אינטגרלי לשימוש בביטים סטנדרטיים, ביט משושה של מברגה הנמצא בכל ארגז כלים, מה שהופך את הכלי לחסכוני ורבגוני עוד יותר כאשר יש לנו את האפשרות להשתמש בכל ביט קיים בכל צורה

מחיר מיוחד לרוכשים באתר – 429 ש”ח בלבד (כולל משלוח בדואר רשום)!

לרכישה מאובטחת באמצעות פייפאל – לחצו עכשיו על הכפתור:

buy_button

Additional Information

קטגוריית שימוש

הישרדות, מחנאות, שימוש יומיומי – EDC

אורך כללי

16 ס”מ

אורך סגור

9.65 ס”מ

סוג פלדה

420 STAINLESS

ציפוי פלדה

BEAD BLASTED, HARDCASE BLACK

משקל

116 גרם

מאפיינים יחודיים

מכפיל כח, מנגנון פתיחת עזר ללהב, נעילת כלים

כולל

להב חצי משונן, מברג פיליפס בינוני, מברג שטוח בינוני, מתאם ביטים, פותחן בקבוקים, פלייר שפיץ, קאטר (חותך מיתרים), טבעת נשיאה, מגלף חוטים, פלייר משוקע

שיטת נעילה

שידרה

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול SOG - Reactor”

*