(0) סל קניות
  • No products in the cart.

פנס לאופניים – STS BIKE LIGHT- INOVA

» פנס לאופניים – STS BIKE LIGHT- INOVA

HLSBA_Feature_00_l
HLSBA_Feature_01_l
HLSBA_Feature_02_l
HLSBA_Feature_04_l
HLSBA_Feature_05_n
HLSBA_Feature_06_l
HLSBA_Feature_08_l
HLSBA-19-R7_l
Video HLSBA_Feature_00_lHLSBA_Feature_01_lHLSBA_Feature_02_lHLSBA_Feature_04_lHLSBA_Feature_05_nHLSBA_Feature_06_lHLSBA_Feature_08_lHLSBA-19-R7_l

פנס לאופניים – STS BIKE LIGHT- INOVA

הכירו את פנס האופניים החדש של חברת INOVA:

פנס אופניים זה הוא בעצם הסבה של פנס הSTS שבמקורו הוא פנס ראש.

את הפנס המיוחד הזה קל מאוד להרכיב על כמעט כל כידון או כיסא אופניים.

את פנס זה מדליקים ומכבים בצורה מיוחדת מאוד- באמצעות החלקת אצבע בלבד, ומכאן מגיע שמו של הפנס STS= Swipe To Shine. ההרכבה של פנס זה על הכידון או על הכיסא קלה מאוד, אפילו אין צורך השימוש בכלי עבודה. פשוט מותחים את רצועת הגומי מסביב למוט הכידון או הכיסא והפנס ישאר במקומו, גם בזעזועים החזקים ביותר.

נורות הLED ממוקמות בתוך תושבת העשויה פוליקרבונט העמידה במים וזעזועים. לפנס 3 נורות LED- אחת המפיקה אור לבן בעוצמה של 142 LUMENS, ושתי נורות LED קטנות המפיקות אור אדום בעוצמה של 8 LUMENS.

לפנס ארבעה מצבי הארה בכל צבע- אור חזק, אור בינוני, מצב דימר ומצב הבהוב. כאשר הנורה הלבנה פועלת במצב הארה בעוצמה גבוהה, 142 LUMENS, זמן משך הפעולה של הפנס הוא 4 שעות ו40 דקות. במצב תאורה בינוני עוצמת ההארה היא 40 LUMENS. במצב תאורה חלש, 3 LUMENS, זמן הפעולה הוא 255 שעות. לאחר שמחליפים למצב תאורה בינוני, ניתן לעבור למצב דימר, שבו ניתן להגביר ולהחליש את עוצמת התאורה. עושים זאת כך- בכל מצב הארה ,למעט מצב הבהוב, מניחים את האצבע על משטח הפעלה של הפנס וממשיכים להחזיק אותה על ואז ניתן לראות שעוצמת ההארה משתנה, עד שתרים את האצבע מהפנס ועוצמת ההארה תיקבע.  מצב ההארה הנמוך ביותר מספק תאורה של 3 LUMENS.

כאשר הנורות האדומות פועלות בעוצמה גבוהה, 8 LUMENS,זמן הפעולה הוא 36 שעות. במצב תאורה אדומה בינונית עוצמת ההארה היא 5 LUMENS. גם לנורות הLED האדומות יש מצב דימר כמו בנורה הלבנה. ההארה המינימאלית בצבע אדום היא 0.2 LUMENS, וזמן הפעולה במצב זה הוא 602 שעות.

לפנס זה יש גם מצב נעילה- מצב שבו הפנס לא יכול להידלק בטעות. מפעילים את מצב זה כך- מניחים שתי אצבעות על משטח ההפעלה של הפנס ומחזיקים במקום עד שרואים הבהוב אחד של אור אדום. לאחר שארית הבהוב אחד הפנס נכנס למצב נעילה. במצב זה גם אם תנסה להפעיל את הפנס לא תוכל, הפנס יהבהב 6 פעמים באור אדום. כדי לשחרר את מצב בנעילה מניחים שוב את שתי אצבעות על הפנס עד שרואים הבהוב אחד באור לבן, ואז יודעים שמצב הנעילה השתחרר.

ניתן לנתק את הפנס מהמתקן שעל האופניים בקלות וכך ניתן לשאת אותו גם כפנס יד.

הפנס מופעל על ידי שלוש סוללות אלקליין.

פנס האופניים STS BIKE LIGHT הוא הפנס האידיאלי לרוכבי אופניים.

Additional Information

אורך כללי

9.1 ס”מ

משקל

93.6 גרם

מצבי הארה

אור בינוני, אור חזק, דימר, הבהוב, כל המצבים רלוונטים לשני צבעי התאורה

צבע אור

אדום, לבן

סוג נורה

לד LED

סוג סוללה

AAA Alkaline

מאפיינים יחודיים

“SWIP TO SHINE”, אחריות לכל החיים, מותאם לעבודה בסביבה רטובה, מצב נעילה

אטימות למים

IPX7

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “פנס לאופניים - STS BIKE LIGHT- INOVA”

*