(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול- SOG Baton Q4

» מולטיטול- SOG Baton Q4

Baton Q4 blade
Baton Q4 Closed
Baton Q4
בייטון קיו 4 אחורי
בייטון קיו 4 כלים
Baton Q4 bladeBaton Q4 ClosedBaton Q4בייטון קיו 4 אחוריבייטון קיו 4 כלים

מולטיטול- SOG Baton Q4

ה-Baton Q4 הוא החבר הטוב ביותר שלכם. לקחנו את ה-Q3 המושלם והפכנו אותו למושלם עוד יותר… הבייטון Q4 יעשה הכל כדי להסתגל ולהתאים את עצמו בדיוק לצרכים שלכם ברגע האמת. בבסיסו הוא מולטיטול קלאסי והוא מצויד בדיוק בכלים שיעזרו לכם לשרוד בסביבה האורבנית.

תמצאו ב-BATON Q4 להב אולר מתקפל, פצירה, פלאייר, תותחן בקבוקים, מברגים שונים ובנוסף לעוד דברים, חבויים בתוכו 12 ביטים לשימוש במתאם ראצ’ט.

משפחת המולטיטולים של Baton, תוכננה במיוחד בכדי לתת למשתמש כלי עובדה איכותי אמיתי, אך כזה שמותאם לנשיאה נוחה במהלך היום. כמו בכל משפחה, הבייטונים דומים אחד לשני, אך כל אחד מהם שונה ומיוחד במינו. ה-Baton מעוצב בגודל של טוש ממוצע ובעל גוף דק ועיצוב חדשני, המאפשר ללכת איתו בכיס או בתיק גם לפגישות חשובות או לאורך זמן רב. לאחר הפתיחה, מגלה הבייטון מספר רב של כלים שימושיים. כל אחד במשפחת בייטון מתאים למשתמש אחר. לעובדי משרד ומנהלה, עובדי חירום בסביבה אורבנית, לשימוש אורבני בסיסי ולשימוש אורבני מתקדם.

 

לרכישת המולטיטול SOG BATON Q4 ב-449 ש”ח בלבד(!) לחץ על “קנה עכשיו
Additional Information

אורך סגור

11.6 ס”מ

משקל

170 גרם

ציפוי פלדה

Anodized Aluminum

מאפיינים יחודיים

נעילת כלים, נרתיק נשיאה

סוג פלדה

5CR15MOV

כולל

חותך מיתרים (V Cutter), להב חלק, מברג שטוח בינוני, מברג שטוח קטן, פותחן בקבוקים, פלייר שפיץ, פצירה תלת צדדית, מתאם ראצ’ט לביטים 1/4″, סט 12 ביטים, פותחן שטוח, פלייר משוקע

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול- SOG Baton Q4”

*