(0) סל קניות
  • No products in the cart.

מולטיטול – SOG POWERASSIST B66

» מולטיטול – SOG POWERASSIST B66

sog_b66_closed
sog_b66_head
sog_b66_tools1
sog_b66_tools2
sog_b66-n_2
sog_b66_closedsog_b66_headsog_b66_tools1sog_b66_tools2sog_b66-n_2

מולטיטול – SOG POWERASSIST B66

ה-PowerAssist החדש לוקח את משפחת המולטיטולים לרמה אחרת לגמרי. הוא הראשון בעולם שמאחסן בתוכו שני להבים בעלי מנגנון פתיחת עזר של SOG. תנועה קלה לפתיחת הסכין מפעילה את מערכת פתיחת העזר, והלהב נפתח. כאשר הלהבים אינם בשימוש, הם נעולים בעזרת הפטנט המיוחד של SOG ומשתחררים ע”י לחצן צידי. פתח את הכלי, וגלה את הדיוק והיכולת של הפלייר המסיבי והקאטר הגדול. שטח הידית החלק מבטיח נוחות אפילו בעבודת הקשות ביותר.

כמו כן כולל כיסוי לגלגלי השיניים, מבנה מסיבי, חותך מיתרים (V Cutter),חושף חוטים וגימור שחור מט להקטנת ניצנוץ.

מנגון פתיחת העזר של SOG עובד עם מערכת מאוזנת של קפיצים מתוחים במיוחד. ברגע בו תתחיל בפעולת הפתיחה, הכח הפועל על הלהב להיפתח, גדל על הכח השומר אותו סגור. התוצאה היא להב שנפתח מיידית ברגע שתרצה, כמעט מעצמו.

ה-PowerAssist מצויד גם כן בטכנולוגיית מכפיל הכח של SOG. הטכנולוגיה עושה שימוש במספר נקודות משען, היוצרות טווח תזוזה גדול יותר לידיות, מאשר לפלייר עצמו. התוצאה היא כמעט פי 2 יותר כוח מאשר לכל מולטיטול אחר, ההופכת כל פעולת חיתוך לחלקה וקלה יותר.

מחיר מיוחד לרוכשים באתר – 669 ש”ח בלבד (כולל משלוח בדואר רשום)!

לרכישה מאובטחת באמצעות פייפאל – לחצו עכשיו על הכפתור:

buy_button

Additional Information

קטגוריית שימוש

אבטחה, אספנות, הישרדות, חילוץ והצלה, טאקטי, מחנאות, מטיילים, מצ’טות, משטרה, סכיני הטלה, צבא, צייד, רב שימושי, שימוש יומיומי – EDC, שמירה ואבטחה, תעשיה

ציפוי פלדה

BLACK OXIDE

סגנון להב

חלק, משונן

חוזק פלדה

RC. 51-53

אורך כללי

17.78 ס”מ

אורך סגור

11.68 ס”מ

סוג פלדה

420

תצורת להב

DROP POINT

משקל

272.16 גרם

כולל

חותך מיתרים (V Cutter), להב חלק, מברג פיליפס בינוני, מברג שטוח בינוני, מברג שטוח גדול, מברג שטוח קטן, משפרי אחיזה, סרגל מדידה, פותחן בקבוקים, פותחן שימורים, פלייר שפיץ, פצירה תלת צדדית, קאטר (חותך מיתרים), להב משונן, מגלף חוטים, סכין חילוץ (V-Cutter)

מאפיינים יחודיים

אחיזה משופרת, אחריות לכל החיים, אפשרות להחלפת כלים, מכפיל כח, מנגנון פתיחת עזר ללהב, נעילת כלים, נרתיק נשיאה מניילון בליסטי, ציפוי נגד חלודה, תוצרת ארה”ב

חומר הידית

420 אל-חלד

ביקורות

ללא ביקורות. הוסף ביקורת?

הוסף ביקורת “מולטיטול - SOG POWERASSIST B66”

*