אחריות ושירות

ברכתנו על שהפכת להיות אחד/ת מבעלי הכלים של Extreme Gear.

כל המוצרים המיובאים ע”י חברת “ר.ד.ע. תמרי בע”מ” ונמצאים באתר extremegear.co.il נבחרו בקפידה על ידי מומחים שונים בעלי ניסיון רב בתחומם.

חברת  ר.ד.ע תמרי בע”מ, מספקת אחריות מוגבלת, למוצרים הנמכרים לצרכן דרך חנויות או משווקים מורשים, לתקופה שאינה מוגבלת בזמן. וזאת כאשר נעשה במוצרים שימוש סביר ובהתאם לכלל התנאים המפורטים בעמוד זה.

על-מנת לקבל שירות ולממש את האחריות, עליך לשלוח את המוצר בדואר רשום לר.ד.ע תמרי בע”מ, ת.ד 139 שדמה, 7685500

אנו נחזיר אליך את הכלי במשלוח לנקודת חלוקה על-פי בחירתך ללא עלות.

שליחת המוצר אלינו בדואר רשום הינה באחריותך – לכן, על-מנת למנוע פגיעה במוצר שנשלח, עליך לשלוח את המוצר אך ורק בקופסת קרטון קשיחה ולא במעטפה.

חברת ר.ד.ע תמרי בע״מ אינה אחראית על שירות משלוח המוצר אל החברה, לרבות אובדן/נזק שנגרם למוצר בזמן המשלוח אלינו.

לצורך קבלת השירות ומימוש האחריות, עליך לבצע רישום בעמוד הבא, ולעדכן את נקודת החלוקה לקבלת הכלי לאחר התיקון.

חשוב לציין כי שליחת המוצר לתיקון אינה מחייבת שהמוצר אכן יתוקן, אלא בהתאם לתנאים המפורטים בעמוד זה ובמסגרת תנאי האחריות של היצרן – שליחת כלי לתיקון מהווה הסכמה לתנאים אלה.

כמו כן, במידה ומדובר במוצר עם חריטה, נעשה מאמץ לתקנו (ניצור עמך קשר טלפוני בנוגע לכך).

כל המוצרים, ללא יוצא מן הכלל, נבדקים עם יציאתם ממחסן היבואן לחנויות או המשווקים ונמצאים חפים מכל פגם ייצור ושלמים מבחינה מבנית ומבחינת חומרי הגלם.

האחריות אינה מכסה מוצרים שנרכשו בחו”ל או שלא דרך משווק מורשה בישראל. מתן שירות יתבצע רק דרך נקודות שירות מורשות אשר הוגדרו ע”י חברת ר.ד.ע תמרי בע”מ או באמצעות משלוח דואר רשום לכתובת החברה. עלויות המשלוח לחנות/משווק/חברה אינן כלולות באחריות.

האחריות המוגבלת אינה מכסה נזק אשר נגרם עקב: שימוש לא נכון, הזנחה, נפילה, השחזה לא נכונה, השחתה בזדון, תאונה, או שימוש בסכין/אולר/מולטיטול שלא לייעודו המקורי.

האחריות אינה כוללת: זליגת סוללות מפנסים, השחזה, שברים בלהב, שריטות, כתמי חלודה ושינויי צבע כתוצאה ממגע עם מזון או חומרים כימיים (בהם חומרי ניקוי) או מגע עם אש.

השחזה, שברים בלהב או בקצה הסכין ניתנים לרוב לתיקון על ידי מומחה ולא כלולים באחריות.

בסמכות חברת ר.ד.ע תמרי בע”מ, לתקן, להחליף למוצר חדש או לשווה ערך לפי שיקול דעתה, מוצר אשר נדרש לשירות במסגרת האחריות.

חברת ר.ד.ע תמרי בע”מ ואתר extremegear.co.il אינם אחראים, בשום אופן, לפציעה העלולה להיגרם משימוש לא סביר בסכין ובכלל. האחריות על שימוש בטוח בסכין מוטלת אך ורק על המשתמש בה.