תעודת אחריות

ברכתנו על שהפכת להיות אחד/ת מבעלי הכלים של Extreme Gear.

במידה וביצעת רכישה ישירות דרך אתר זה, האחריות מופעלת באופן אוטומטי.

במידה וביצעת רכישה דרך משווק מורשה באחת מנקודות המכירה שלנו, עליך למלא את הטופס הבא בכדי להפעיל את האחריות (אשר תנאיה מפורטים בהמשך העמוד):

כל המוצרים המיובאים ע”י חברת “ר.ד.ע. תמרי בע”מ” ונמצאים באתר extremegear.co.il נבחרו בקפידה על ידי מומחים שונים בעלי ניסיון רב בתחומם.

חברת  ר.ד.ע תמרי בע”מ, מספקת אחריות מוגבלת, למוצרים הנמכרים לצרכן דרך חנויות או משווקים מורשים, לתקופה שאינה מוגבלת בזמן. וזאת כאשר נעשה במוצרים שימוש סביר.

כל המוצרים, ללא יוצא מן הכלל, נבדקים עם יציאתם ממחסן היבואן לחנויות או המשווקים ונמצאים חפים מכל פגם ייצור ושלמים מבחינה מבנית ומבחינת חומרי הגלם.

האחריות אינה מכסה מוצרים שנרכשו בחו”ל או שלא דרך משווק מורשה בישראל. מתן שירות יתבצע רק דרך נקודות שירות מורשות אשר הוגדרו ע”י חברת ר.ד.ע תמרי בע”מ. עלויות המשלוח לחנות/משווק אינן כלולות באחריות.

האחריות המוגבלת אינה מכסה נזק אשר נגרם עקב: שימוש לא נכון, הזנחה, נפילה, השחזה לא נכונה, השחתה בזדון, תאונה, או שימוש בסכין/אולר/מולטיטול שלא לייעודו המקורי.

האחריות אינה כוללת: זליגת סוללות מפנסים, השחזה, שברים בלהב, שריטות, כתמי חלודה ושינויי צבע כתוצאה ממגע עם מזון או חומרים כימיים (בהם חומרי ניקוי) או מגע עם אש.

השחזה, שברים בלהב או בקצה הסכין ניתנים לרוב לתיקון על ידי מומחה ולא כלולים באחריות.

בסמכות חברת ר.ד.ע תמרי בע”מ, לתקן, להחליף למוצר חדש או לשווה ערך לפי שיקול דעתה, מוצר אשר נדרש לשירות במסגרת האחריות.

חברת ר.ד.ע תמרי  בע”מ ואתר extremegear.co.il אינם אחראים, בשום אופן, לפציעה העלולה להיגרם משימוש לא סביר בסכין ובכלל. האחריות על שימוש בטוח בסכין מוטלת אך ורק על המשתמש בה.