אולר – KERSHAW CLASH

439

אתם תהיו מופתעים מהאחיזה האיתנה, הפתיחה המהירה ובאופן כללי מהתועלת הרבה שמפיק הלהב הנהדר הזה.

עם אורך של 7.9 ס"מ, להב ה-Clash מתאים לכמעט כל משימה. הוא יתמודד בקלות עם קופסאות, פלסטיק עבה, חבלים או כל דבר אחר שתצטרכו בלי בעיה. הלהב בעל פרופיל עמוק ורק מעט קימור על-מנת לשפר את יכולת החיתוך מבלי לפגוע ביכולת ההשחזה. פלדת הלהב בקלאש דוחה לכלוך, סימני בלייה וחזקה בהתאם. הלהב נפתח בעזרת מערכת פתיחת העזר SpeedSafe לצליל ה"טוואק" הכל-כך מספק ברגע שהלהב ננעל במקומו מוכן לשימוש. בזכות הפליפר (Flipper) ימנים ושמאליים כאחד יכולים להשתמש במערכת בנוחות.

בזמן השימוש, הלהב בטוח במקומו בזכות נעילת שדרה (Liner Lock) ומשתחרר בקלות כשהמשימה הושלמה. ידית האולר רחבה ועבה ובעלת שקע ייעודי לאצבע. הצירוף הזה מייצר אחיזה בטוחה במיוחד. הידית עצמה עושיה זכוכית מחוזקת בניילון ומעוטרת בטקסטורה ייחודית על מנת לשפר את האחיזה עוד יותר.

מערכת  Speed Safe מאפשרת למשתמש פתיחה חלקה ומהירה. לב המערכת הינו מוט הפיתול. בכל זמן שהלהב סגור, הוא מונע ממנו להיפתח ע"י כוח המשיכה, ויוצר לחץ לכיוון סגירת הלהב. כדי לפתוח את הלהב, המשתמש צריך "להתגבר" על מוט הפיתול ע"י המנוף או הלחצן. לאחר שהלהב יצא מהידית, המוט נע עם הלהב בחצי עיגול ונכנס לפעולה, והלהב נפתח ברכות וננעל במקומו מוכן לשימוש.

23 במלאי

מק"ט: 06306 קטגוריות: , תגיות: ,

מידע נוסף

ציפוי פלדה

סגנון להב

חוזק פלדה

אורך כללי

אורך להב

אורך סגור

סוג פלדה

מנגנון פתיחה

שיטת נעילה

חומר הידית

תצורת להב

משקל

מאפיינים יחודיים