מתנות מקוריות לגבר – טיפים להצלחה שלך!

כולם יודעים שהרבה יותר קל לקנות מתנה לנשים מאשר לגברים (במיוחד אם הן משכילות לרמוז מה הן רוצות…). אמנם כבר לא מדובר באנשי מערות, ונכון שהטרנד המטרוסקסואלי עזר לנו לחשוב שגם גברים מעדיפים מתנות מקוריות מבושמות או קרמים לטיפוח הגוף,  אבל בסופו של דבר רוב רובם של הגברים עדיין "לא צריכים כלום", אולי עט לעבודה.

שיטוט קל באתר האינטרנט שלנו, יאפשר לכם ליהנות מעבודת המחקר שעשינו עבורכם מבעוד מועד. כאן באתר ניתן למצוא מבחר רחב של מתנות שכל גבר ישמח לקבל: אולרים, סכינים, פנסים, מצ'טות, וכל מה שצריך כדי להסתדר בחיק הטבע ולהפגין כישורי ההישרדות מרשימים.

בנוסף למבחר הרחב של המוצרים שמיועדים לגבר המודרני שאוהב לאתגר את עצמו ולנצח בכל מצב, מציע האתר גם מידע נרחב על המותגים המובילים בתחום. זאת על מנת לוודא שהמתנה שתבחר תאפשר לגבר שיקבל אותה יוכל לרוץ לחבר'ה ולספר עליה בגאווה.

מתנות מקוריות לגבר

אממה,

יש לנו מתנו שיכולות להיות רלוונטיות גם לאשה המודרנית האישה החזקה, המצליחה, הקרייריסטית, כי אולר קטן ומעוצב, עם הקדשה יפה, תמיד יהיה שימושי, גם בשבילו וגם בשבילה, אם לפתיחת מכתב, אם לקלף תפוז ואם סתם כי זה נראה נהדר על צרור המפתחות.

או איזה שהוא מולטיטול- כלי רב תכליתי, גדול או קטן, אפילו יש כזה עם פינצטה, שתמיד טובה להוציא קוץ סורר במהלך טיול, או להסיר שערה מעצבנת שדווקא עכשיו החליטה לבלוט

 

חשוב להדגיש כי כל המוצרים המוצגים באתר הם בעלי אישור של מכון תקנים (בין אם זה הישראלי ובין אם זה של ארה"ב), ברמת גימור ובטיחות מן הגבוהות בנמצא. מוצר איכותי ושמיש, בתוספת אחריות המוענקת לכל החיים, מהווה מתנה משמחת שלא נגמרת לעולם.

הפורטל שלנו, ExtremeGear.co.il , הוא בית של מותגי איכות בתחומי המחנאות, ההישרדות, הספורט, הביטחון והטאקטי שיעילותם ואמינותם נבדקו והוכחו במצבים קיצוניים ובכל מקום בעולם. הפורטל הוקם ומנוהל על ידי חברת ר.ד.ע תמרי בע”מ שמתמחה ומספקת ציוד למשרד הבטחון, למשטרה ולשלל גופים נוספים.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו במהלך ההתלבטויות הרבות בבחירת המתנה הנכונה לאיש הנכון. נשמח לשמוע מכם דרך דף צור קשר באתר, או אפילו לשוחח אתכם טלפונית לטלפון מספר 08-8596871 ולתת לכם יעוץ מקצועי ואמין, ובעיקר- מדוייק.

למבחר מתנות לעובדים

Add to cart